درباره ما

درباره ما

شرکت الغدیر فناور

_

شرکت بازرگانی تجاری الغدیر با سال­ها سابقه درخشان در زمینه واردات ، صادرات ، ترخیص و حمل کالا و همچنین خدمات بازرگانی داخلی و خارجی در تمامی گمرکات کشور با در اختیار داشتن کادر مجرب در زمینه تجارت ، جهت ارائه هرچه بهتر خدمات بازرگانی در خدمت شما تجار عزیز می­­باشد. لازم به ذکر است تمامی خدمات بازرگانی با ارائه کد اقتصادی ، گواهی ارزش افزوده و فاکتور فروش رسمی ارائه میگردد. جهت هرگونه مشاوره و خرید کالا با ما در تماس باشید.

 

صادرات


یکی از مهمترین و حیاتی ترین فعالیت های بشر جهت رونق اقتصادی و معیشتی خود صادرات بوده است و به نظر کارشناسان یکی از مهمترین عوامل پیشرفت اقتصاد کشورها توجه و ایجاد شرایط مناسب جهت گسترش صادرات برای بازرگانان بوده است. با مد نظر قراردادن این که صادرات امری سخت و دشوار و به دلیل وجود قوانین زیاد و مختلف در سطح بین الملل است بنابراین تجار باید با آشنایی کامل و مکفی اقدام به صادرات کند. چرا که این فعالیت اقتصادی خارج از حدود کشوری می باشد و با کوچکترین خطا باعث ایجاد ضرر زیاد مالی و اعتباری به تاجر و تولید کننده باشد. بنابراین شما دوست تولید کننده می توانید با خیالی آسوده به شرکت الغدیر فناور سبز اعتماد کرده و صادرات خود را به این شرکت واگذار کنید.

  • اخذ ثبت سفارش
  • اظهار کالا و ترخیص
  • مناسب ترین هزینه
  • حفظ منافع اقتصادی
27

سال تجربه

چشم انداز شرکت

_

بازرگانی الغدیر در تلاش است با در اختیار گذاشتن اطلاعات دقیق تجارت در خدمت تجار و بازرگانان محترم ، در زمینه اخذ ثبت سفارش ، اظهار کالا و ترخیص ، زمان رابه حداقل ممکن نسبت به حال حاضر برساند. همچنین این بازرگانی در تلاش است با استفاده از دانش علمی خود ، در زمینه تجارت ، بامناسب ترین هزینه و حفظ منافع اقتصادی ، کالای شما را ترخیص نماید.

 

ترخیص کالا


فرآیند ترخیص کالا از گمرکات یکی از سخت ترین و حساس ترین امور تجار جهت واردات کالا در کشور می باشد. با کوچکترین اشتباه ممکن است کالا شما در گمرک رد و قاچاق محسوب گردد و در پی آن جریمه سنگین و ضرر و زیان مالی شدید و از بین رفت اعتبار فرد شود . لذا آشنایی کامل قوانین و دقیق اطلاعات ترخیص کامل کالا توسط تاجر امری حیاتی می باشد . با این شاخصه می توان به یک فعالیت وارداتی و کسب سود قابل توجه امید داشت. برای تولید کنندگان که زمان یک ملزوم ارزشمند و کمیاب می باشد امر واردات و ترخیص کالا می تواند دور از انتظار باشد بنابراین تولید کنندگان می توانند با ارتباط گیری با شرکت الغدیر فناور سبز مسیری مطئمن جهت تامین احتیاجات و ملزومات تولید را برگزینند.

  • بیش از 20 سال تجربه و اصالت
  • بیش از 200 هزار مشتری راضی و وفادار
با ما در ارتباط باشید : 35 444 352 035