فیبرفایبر گلاس:

این فیبر سبزرنگ بوده و نسبت به فیبر فنلی محکم تر بوده و به سختی سوراخ می شود، در مقابل حرارت مقاومت خوبی دارد و بیشتر در مدارات ماشین حساب، ویدئو، کامپیوتر و… به کار می رود. فیبر فایبرگلاس در ضخامتهای بین 1 تا 2 میلیمتر وجود دارد.

فیبر دو رو:

این فیبر هم از نوع فنلی میتواند باشد و هم از نوع فایبر گلاس و اختلاف آن در این است که در هر دو طرف این فیبر یک لایه نازک از مس پوشیده شده است در نتیجه حداکثر استفاده از مدار می شود.

توضیحات تولید

ورق مدار چاپی FR4 ورق اپوکسی فایبرگلاس مواداز کل شفت پارچه فایبرگلاس درجه الکترونیکی ساخته شده و با رزین اپوکسی آغشته شده است، سپس با درجه حرارت بالا و فشار بالا لمینیت شده است. این یک ماده سخت است و قابل قالب گیری نیست، اما می توان آن را در اندازه های مختلف ماشین کاری کرد.

ورق مدار چاپی FR4 ورق فایبرگلاس اپوکسی ماده ای مایل به سبز است و خواص چشمگیری دارد. ضریب انبساط حرارتی بسیار پایینی دارد به این معنی که با تغییر دما زیاد منقبض یا منبسط نمی شود و همچنین رطوبت را جذب نمی کند.

کاربرد در برد مدار چاپی

ورق مدار چاپی FR4 ورق اپوکسی فایبرگلاس مواددارای کیفیت دی الکتریک عالی، ضریب انبساط حرارتی پایین و عدم جذب رطوبت است که باعث می شود ماده به عنوان یک صفحه مدار و به طور گسترده برای آن استفاده شود. همچنین، فیبر شیشه ای موجود در ورق FR4 آن را بسیار قوی می کند و رزین اپوکسی مورد استفاده عموماً ضد شعله است. این باعث می شود که کل PCB بازدارنده شعله باشد. ورق FR4 سهولت استفاده را از نقطه نظر ساخت ارائه می دهد. از این رو، انعطاف پذیری فوق العاده ای را برای طراح فراهم می کند و به او اجازه می دهد تا از خواص ذاتی ماده به نفع کاربرد و فرآیند استفاده کند.

*این شرکت آمادگی دارد تا با استفاده از تجارب ارزنده ی خود ورق فیبرمسی(فایبرگلاس)را با کیفیت خوب و مناسب از کشور های مختلف ازجمله چین و تایوان برای شرکت های تولیدی تامین و وارد نماید.در ضمن کلیه ی امور واردات (ثبت سفارش،خرید،پرداخت خارجی،حمل کالا،ترخیص کالا) توسط این شرکت انجام خواهد شد.

*لطفا با ما درارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در ارتباط باشید : 35 444 352 035